До 30-річчя незалежності України в Палаці Потоцьких м. Тульчин відкриють виставку портретів Олександра Шевчука

20.07.21

Портрети авторства вінницького художника прикрашають замки ХІ століття у Франції, а в рідному Ладижині натюрморти Олександра Шевчука можна побачити… у місцевому кафе.

Портрети авторства вінницького художника прикрашають замки ХІ століття у Франції, а в рідному Ладижині натюрморти Олександра Шевчука можна побачити… у місцевому кафе. Так буває. Коли художник надзвичайно талановитий і надто скромний. Справжній і професійний. Зазначає Голова ОДА Сергій Борзов на виставці Олександра Шевчука в Обласному художному музеї.

33 картини у техніці олійного живопису представив митець, назвавши виставку «Енігма», що з грецької «загадка».

«Олександр Шевчук. Запам’ятайте це прізвище. Це наш український художник. Народився, живе і творить у Ладижині. Його виставки в галереях Парижа, Лондона, Берліна. Він вчився живопису – у Дніпропетровському коледжі культури та Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури. Психологічний портрет – складний жанр. Людину треба «пропустити» через себе, аби потім показати її на полотні. Подивіться в очі на портретах Олександра Шевчука. Навіть, якщо вони заплющені – на полотні усе видно», – зазначив Сергій Борзов.   

Зауважимо, що з 20 серпня у Палаці Потоцьких м. Тульчин відбудеться виставка портретів Олександра Шевчука, присвячена 30-річчю Незалежності України «Ти у мене єдина!».

Далі картини ладижинського художника їдуть в іншу галерею – на чергову виставку у Франції. А до 31 липня портрети Олександра Шевчука можна побачити в Обласному художньому музеї в м. Вінниця.

#30роківНезалежностіУкраїни

  

Повернутись