Засідання 24 позачергової сесії районної ради

20.07.18

20 липня 2018 року під головуванням голови районної ради О.Авраменка відбулась 24 позачергова сесія районної ради. 

В роботі сесії взяли участь  голова районної державної адміністрації М.Підболячний, заступник голови районної ради Н.Григорьєва, заступник голови районної державної адміністрації В.Глізнєцов, депутати обласної Ради М. Яськов, Л. Щербаківська, керівники підприємств, установ та організацій району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, голови сільських, селищних, міської рад, виконавчий апарат районної ради, представники засобів масової інформації та інш.

До порядку денного позачергової сесії районної ради внесено 15 проектів рішень, які детально було попередньо обговорено на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Депутатами районної ради, із змінами та доповненнями прийнято рішення із усіх запропонованих питань порядку денного, зокрема:

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік
 2. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Квасніцького Віктора Володимировича для ведення особистого селянського господарства на території Тарасівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 2,0000 га.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Подоляка Олександра Анатолійовича для ведення особистого селянського господарства на території Бортницької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 2,0000 га.
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа земельної ділянки 20,0000 га.
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 18,0000 га.
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа земельної ділянки 18,0000 га.
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 6,1512 га.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкигр. Хоменка Петра Дем’яновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Торківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площа земельної ділянки 1,6276 га.
 10. Про надання дозволу на внесення змін до схеми планування території окремої частини Тульчинського району Вінницької області (в межах Заозерненської сільської ради Тульчинського району Вінницької області).
 11. Про реорганізацію комунальної установи «Тульчинська центральна районна лікарня».
 12. Про надання дозволу Тульчинській центральній районній лікарні на укладання договору оренди нежитлового приміщення.
 13. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади.
 14. Про дострокове припинення вповноважень депутата Тульчинської районної ради 7 скликання
 15. Про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
Повернутись