20 травня День Європи

23.05.17
Шановні тульчинці, дорогі друзі!
 
    Від імені районної державної адміністрації і районної ради сердечно вітаємо всіх з гарним святом – Днем Європи.
    В цей день ми святкуємо омріяну єдність Європи, спорідненість її народів і нашу законну причетність до неї. Тернистий шлях України до європейської цивілізації свідчить про головне: українці не мислять себе поза Європою – історичною колискою десятків унікальних народів і держав. Цього року свято символічно співпало з двома гарними подіями: проведенням в Україні пісенного конкурсу «Євробачення» і запровадженням для українців безвізового режиму з країнами Європейського Союзу.
    В умовах глобальних змін у світі наша держава поступово, крок за кроком наближатиметься до високого європейського рівня життя і продуктивності праці. Кінцевий результат такого руху залежить від українського народу в цілому і від кожного з нас зокрема. Внутрішня стабільність, відсутність збройних конфліктів, злагодженість у діях дозволять нашому суспільству успішно вирішувати соціально-економічні питання, щоб досягти омріяної мети.
   На тривалому, спільному шляху до Європи бажаємо всім мирного неба, міцного здоров’я, щастя і добробуту, родинного тепла, успіхів у всіх справах.
Зі святом, дорогі земляки!
 
Голова районної державної адміністрації   Микола Підболячний
 
Голова районної ради                                    Олексій Авраменко
Повернутись