2 жовтня – День працівників освіти

30.09.16

Шановні працівники освіти Тульчинщини!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників освіти.
Ви - сіячі доброго, мудрого, вічного, своєю невтомною працею, теплом щедрих сердець, безмежною любов’ю до дитини творите майбутнє кожного з нас, а відтак і нашої держави в цілому. Ваша праця – воістину благородна. Низько вклоняємося вашому терпінню, самовідданості, благородству помислів і дій, вмінню любити дітей, віддавати їм вогонь серця і добро людської душі. Впевнені, що, незважаючи на об’єктивні труднощі сьогодення, спираючись на кращі педагогічні традиції, ви продовжите непросту справу навчання і виховання молодого покоління, його духовного і громадянського розвитку, адже лише свідомі патріоти захистять незалежну Україну.
Держава робить послідовні кроки, щоб забезпечити достойний життєвий рівень і необхідні умови праці для освітян, збільшувати державне фінансування галузі. На жаль, тривалі події АТО, проведення системних і глибоких реформ вносять корективи в державний та місцеві бюджети. Традиційно висловлюємо вдячність вам за високий професійний рівень у роботі, за міцні знання випускників усіх навчально-виховних закладів Тульчинщини.
Прийміть, дорогі вчителі і вихователі, ветерани галузі щиросердечні побажання міцного здоров’я, щастя і достатку, оптимізму і енергійності. Добра, благополуччя, злагоди і миру вам і вашим родинам!

голова районної державної адміністрації
Микола Підболячний

голова районної ради
Олексій Авраменко

Повернутись