Мистецтво задля перемоги

19.01.24

У наш час кожна людина має свій власний фронт. Кожен із нас щодня намагається допомогти країні, аби наблизити Перемогу. Мистецтво – це також фронт. Саме культура та творчість наразі підживлюють незламний український дух та мотивують українців до боротьби, висвітлюючи всі ті нетлінні ідеали та образи, за які нині українці стоять пліч-о-пліч.

19 січня у залі Тульчинської публічної бібліотеки за ініціативи аграріїв Тульчинського району, депутата обласної Ради, керівника ТОВ «Богданівське» Олега Дяченка та голови Тульчинської районної ради Василя Неборецького відбулась виставка-аукціон талановитого митця живопису, уродженця села Богданівки Дмитра Самошевського. На аукціон було виставлено 20 картин з колекції художника.

Переважна більшість картин передає віру у краще майбутнє, віру, яка окриляє. Усі твори митця пронизані настроєм мирного життя, того життя, яке невдовзі прийде в Україну. Ідея популяризації мистецтва переросла у справжню ідею єднання громадян задля однієї мети – Перемоги.

Метою доброчинного проєкту є акумулювання фінансів на підтримку ЗСУ, зокрема частину коштів буде направлено військовим 124-ї бригади - Херсон, та 120-ї бригади – Північно-Східний напрямок, де захисники наразі власними силами збирають кошти для придбання технічних засобів боротьби.

З нагоди цієї події зібралось чимало гостей, серед яких представники районної та міської рад, районної військової адміністрації, аграрії району, керівники підприємств, установ, організацій,  освітніх закладів та громадські організації, ГО «Волонтерська сотня Тульчинщини», жителі громади.

Дякуємо усім гостям та небайдужим українцям, які долучились до акції, задля підтримки ЗСУ.