19 сесія районної ради 7 скликання

21.12.17

21 грудня 2017 року в приміщенні Будинку рад відбулось засідання чергової 19 сесії районної ради 7 скликання , під головуванням заступника голови районної ради Григорьєвої Н.І. В роботі сесії взяв участь голова районної державної адміністрації Підболячний М.В., заступники, начальники районних відділів та служб. До порядку денного було внесено 36 проектів рішень.

По першому питанню "Про роботу голови районної ради 7 скликання за звітний період" прозвітувала заступник голови районної ради Григорьєва Н.І. В обговоренні даного питання взяли участь голова постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, охорони здоровя, соціального захисту населення, спорту, туризму та роботи з молоддю Рябокінь В.М., начальник управлінні праці та соціального захисту населення Богач М.В., завідуючий сектором з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації Чепернатий С.В., Заозерненський сільський голова Басараб І.О. 

Депутатами розглянуто, також, проекти рішень, зокрема:

- Про програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2018 рік.

- Про районний бюджет на 20108 рік.

- Про виконання Програми енергозбереження у Тульчинському районі на 2014-2017 роки.

- Про Комплексну програму розвитку архівної справи у Тульчинському районі на 2018-2022 роки.

- Про Програму розвитку Комунального підприємства «Архітектурне планувально-проектне бюро» на 2017-2019 роки.

- Про внесення змін до районної Програми для забезпечення виконання рішень суду на 2017-2020 роки.

- Про внесення змін до комплексної оборонно-правоохоронної програми Тульчинського району на 2016-2020 роки «Безпечна Тульчинщина – взаємна відповідальність влади та громад».

- Про внесення змін до районної Програми інформатизації «Електронна Тульчинщина» на 2017 – 2019 роки.

- Про внесення змін до Комплексної районної програми виконання Тульчинською районною державною адміністрацією повноважень делегованих Тульчинською районною радою по забезпеченню державної політики в бюджетній і соціальній сфері та реалізації заходів соціально-економічного розвитку Тульчинського району на 2017-2018 роки.

- Про затвердження розпоряджень голови районної ради.

- Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації.

- Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік.

- Про затвердження структури та штатної чисельності виконавчого апарату Тульчинської районної ради.

- Про внесення змін до Переліку закладів культури базової мережі районного рівня.

- Про план роботи районної ради 7 скликання на 2018 рік.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Николаєнко Галині Василівні, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сільницької сільської ради  Тульчинського району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди ТОВ «АЛДІС» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бортницької сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області.

- Про відміну рішення 17 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 19.10.2017 року №277 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за межами населеного пункту на території Михайлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області».

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарськоговиробництва, яка розташована за межами населеного пункту, на території Михайлівської сільської ради  Тульчинського району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення,щ надається на умовах оренди Голді Ларисі Сергіївні для іншого сільськогосподарського призначення на території Холодівської сільської ради (вул. Заводська 2, за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки Петрової Наталії Павлівни для ведення особистого селянського господарства на території Копіївської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

- Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності Бурдейної Марії Григорівни і Кривошеї Таміли Василівни для ведення особистого селянського господарства на території Суворовської сільської ради Тульчинського району Вінницької області.

- Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Тульчинської об’єднаної територіальної громади.

- Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Шпиківської територіальної громади.

 

- Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району до комунальної власності Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

- Про передачу будівлі Тиманівської дитячої музичної школи в комунальну власність Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади.

- Про надання дозволу районній раді на зміну умов договору оренди нежитлових приміщень адміністративної будівлі по вул. Миколи Леонтовича,1 м. Тульчин з відділом освіти райдержадміністрації.

- Про внесення змін до умов договору оренди майна між Тульчинською районною радою та Тульчинським технікумом ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету.

- Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на укладення договорів оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру.

- Про надання дозволу Тульчинській центральній районній лікарні на укладання договору оренди нежитлових приміщень.

- Про внесення змін до складу районної конкурсної комісії по наданню в оренду майна, що належить до комунальної власності територіальної громади району.

- Про внесення змін до рішення 9 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 15 грудня 2016 року №155 «Про склад комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих».

- Про затвердження надбавки до посадового окладу, здійснення преміювання та надання матеріальної допомоги голові районної ради.

- Про затвердження надбавки до посадового окладу, здійснення преміювання та надання матеріальної допомоги заступнику голови районної ради.

- Про звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України.

 

 З усіх питань порядку денного сесії районної ради депутатами прийняті відповідні рішення.

 

 

 

Повернутись