19 жовтня 2017 р. відбулась 17 позачергова сесія районної ради 7 скликання

19.10.17

19 жовтня 2017 року відбулось засідання 17 позачергової сесії районної ради 7 скликання. В роботі сесії, яка відбулась під головуванням заступника голови районної ради Григорьєвої Н.І.,  взяли участь голова районної державної адміністрації Підболячний М.В., заступник голови районної державної адміністрації Глізнєцов В.М.,  керівники районних управлінь та відділів, голови територіальних громад району, запрошені. На розгляд сесії районної ради було винесено 20 питань. По першому питанню порядку денного «Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік" депутатів проінформувала Пасічник Надія Василівна - в.о. начальника фінансового управління Тульчинської райдержадміністрації.

Депутатами також розглянуто проекти рішень по питаннях:

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що надаються в оренду гр. Гольдману Олександру для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Суворовської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,що знаходяться в оренді Губіна Володимира Федоровича для сінокосіння та випасання худоби на території Печерської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ФГ «Еліта» Ломанюка Володимира Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тиманівської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що знаходяться в оренді ПП «Корнер» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шпиківської селищної ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що знаходяться у власності для ведення особистого селянського господарства на території Крищинецької сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «САНВІН 4» для розміщення будівництва експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій на території Печерської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що знаходяться в державній власності для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Юрківської сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки,що перебуває у власності гр. Войтко Галини Василівни для ведення особистого селянського господарства на території Суворовської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних діляноксільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Коштири Тамари Афанасіївни та гр. Коштири Володимира Сергійовича для ведення особистого селянського господарства на території Тиманівської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває  у власності гр. Чернея Андрія Лазаровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на  території Тиманівської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Вовка Віталія Івановича для ведення особистого селянського господарства на території Тиманівської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована за межами населеного пункту на території Михайлівської сільської ради  Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що знаходиться в державній власності та надана в постійне користування фермерському господарству «Прибужжя» на території Михайлівської сільської ради за межами населеного пункту Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка належить Яковенко Валентині Андріївні і знаходиться на території Кирнасівської селищної ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення що перебуває у власності гр. Євдошенко Галини Василівни для ведення  товарного сільськогосподарського виробництва на території Суворовської сільської ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кирнасівської селищної ради Тульчинського району, Вінницької області.

-Про розірвання контракту з директором Тульчинського краєзнавчого музею Мельник Ольгою Василівною.

-Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Шпиківської територіальної громади.

- Про надання дозволу територіальному центру соціального обслуговування Тульчинського району на укладання договору оренди не житлового приміщення з Тульчинською міською радою.

- Про звернення депутатів Тульчинської районної ради 7 скликання до Президента України та Верховної Ради України щодо внесення необхідної законодавчої ініціативи та негайного розгляду.

        По всіх питаннях порядку денного 17 позачергової сесії районної ради 7 скликання винесено рішення.

Повернутись