Із Днем фермера!

19.06.23

                                         

Сьогодні, ураховуючи значення фермерських господарств для розвитку агросектору, їх внесок у вирішення питань продовольчої безпеки країни, утретє в Україні відзначається День фермера. Дата обрана на честь прийняття Закону про фермерство, що відбулося 19 червня 2003 року.

Аграрний напрям є невід’ємною й потужною складовою економіки територіальних громад Тульчинського району. Цей день об'єднує тих, хто любить працю на землі, ставиться до неї з повагою та турботою, з діда-прадіда усвідомлює її цінність у житті людини.

Коли 24 лютого, за кілька днів до весни, у звичний ритм життя українців увірвалася жорстока російська агресія, її руйнівні наслідки відчули фермерські господарства навіть у тиловій Україні. Проте міцно гартований хліборобський характер у 2022 році здолав і нині переборює це випробування, бо сьогодні зернова нива є фронтом, який наближає нашу перемогу.

Професійні, цілеспрямовані, самовіддані, дбайливі й працьовиті фермери Тульчинського району! Сьогодні у ваших господарствах колоситься пшениця, дозрівають овочі, гудуть пасіки, ловиться риба, не міліють молочні ріки.

Нехай блакитне небо і золотий колос як невід’ємні символи України вселяють віру і надихають на мирне майбутнє. Тих же, хто ще вчора плекав хліб, а сьогодні взяв до рук зброю, хай, як і всіх наших героїв, надійно оберігають ангели-охоронці!

УКРАЇНА БУДЕ З ХЛІБОМ! 

З повагою та вдячністю                   

голова районної ради                           Василь Неборецький

Повернутись