Відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України

18.12.24

 

17 грудня у Львові відбулось засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України,  який відбувся у Львові. голова обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь  У складі вінницької делегації також були Вінницький міський голова Сергій Моргунов, перша заступниця начальника вінницької військової адміністрації Наталя Заболотна, голови територіальних громад. Голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький, заступники голови районної військової адміністрації та голови територіальних громад району брали участь у засіданні Конгресу у форматі онлайн.

Головними темами підсумкового засідання Конгресу стали програми підтримки громад, розвиток вітчизняного оборонного виробництва та співпраця з міжнародними партнерами.

На засіданні виступили Президент України Володимир Зеленський, Прем'єр-міністр Денис Шмигаль, керівник Офісу президента України Андрій Єрмак та його заступниця України Ірина Верещук.

У порядку денному Конгресу питання:

- про виконання заходів забезпечення оборони України,

- про результати реалізації державних програм з підтримки внутрішньо-переміщених осіб та ветерів,

- щодо перспектив процесів європейської та євроатлантичної інтеграції у 2025 році,

- презентація проєктів згуртованості територіальних громад.

Під час панельної дискусії учасники Конгресу обговорили пріоритети бюджетної політки та реалізацію проєктів регіонального розвитку у 2025 році.

 

 

Джерело: https://vinrada.gov.ua/vidbuvsya-kongres-miscevih-ta-regionalnih-vlad-pri-prezidentovi-ukraini-14700.htm

Повернутись