18 жовтня – День працівників харчової промисловості

18.10.15
Шановні працівники харчової промисловості району!
Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості.
В умовах зростаючої конкуренції Ви, разом з сільгоспвиробниками, робите все можливе, щоб на столі у кожної української родини був хліб і до хліба, щоб асортимент і  якість вашої продукції були на рівні світових стандартів. Тому потрібна більш активна співпраця з вітчизняними та іноземними інвесторами по впровадженню в галузь нових сучасних, енергозберігаючих технологій, розширенню ринків збуту, асортименту продукції, підвищенню її якості.
Ми віримо, що ці складні завдання, які стоять перед харчовиками району, в плідній співпраці з колективами сільськогосподарських підприємств, будуть виконані. Стабільне виробництво продуктів харчування в державі – запорука впевненого поступу суміжних галузей, вирішальний фактор продовольчої безпеки України.
З нагоди професійного свята зичимо всім працівникам і ветеранам харчової промисловості району міцного здоров’я, радості, щастя, добробуту, оптимізму, нових трудових перемог. Нехай гасло «українські продовольчі товари – найкращі» щоденно підтверджується вашою самовідданою працею на благо наших громадян!
 
голова районної державної адміністрації Микола Підболячний
 
голова районної ради Олексій Авраменко
Повернутись