Відбулася 2 позачергова сесія районної ради 7 скликання

17.12.15

17 грудня 2015 року в м. Тульчині відбулася 2 позачергова сесія Тульчинської районної ради 7 скликання.

На пропозицію голови районної ради Олексія Авраменка депутати вшанували хвилиною мовчання пам’ять учасників АТО з району, які передчасно пішли з життя – Володимира Нечеухіна з с. Заозерного,  Віктора Капули з с. Богданівки, Валентина Порубаного з с. Торкова.

Депутати розглянули 15 питань порядку денного, зокрема: 1) Про Регламент районної ради 7 скликання; 2) Про Положення про постійні комісії районної ради 7 скликання; 3) Про програму економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2016 рік; 4) Про районний бюджет на 2016 рік; 5) Про районну програму «Шкільний автобус на 2016-2020 роки»; 6) Про районну програму «Турбота на 2016-2020 роки; та ін. 

Голова райдержадміністрації Микола Підболячний привітав депутатів з обранням, побажав плідної та конструктивної роботи на благо районної територіальної громади.

В якості запрошених на пленарному засіданні були депутат обласної ради  Андрій Мельник, сільські, селищні, міський голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районної ради, підприємств, установ і організацій, політичних і громадських формувань, представники ЗМІ.

 

 

Повернутись