Засідання 17 сесії Тульчинської районної ради 8 скликання

19.10.23

19 жовтня 2023 року під головуванням голови районної ради Василя Неборецького відбулось засідання 17 сесії районної ради за участі 27-ми депутатів. В роботі сесії брав участь начальник районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергій Рудик, заступник голови громадської ради при Вінницькій обласній Раді, перший заступник голови обласної організації ветеранів України Петро Бойко, голова обласної організації інвалідів війни, Збройних Сил України та учасників бойових дій Микола Ситар.

Роботі депутатів на пленарному засіданні передувала діяльність у постійних комісіях та президії районної ради, у яких обговорено проекти 8-ми рішень, що ввійшли до сформованого порядку денного.

На початку сесії голова районної ради Василь Неборецький разом із депутатами та запрошеними хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих захисників і цивільних українців, життя яких обірвали підступні кулі ворогів.

Депутати заслухали інформацію начальника районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області Сергія Рудика про хід виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки Тульчинського району, матеріально-технічного забезпечення пожежно-рятувальних підрозділів, зазначивши, що впродовж дії районної Програми з районного бюджету виділено 860 тис. грн., зокрема для забезпечення протигазами СМ-6 з фільтром NBC-3/SL, системами відеоспостереження, цифровими засобами радіозв'язку та паливно-мастильними матеріалами. Забезпечено функціонування підрозділів місцевої пожежної охорони в Тульчинській, Брацлавській, Вапнярській та Шпиківській громадах району.

Депутатами затверджено список присяжних Крижопільського районного суду.

Низка ухвалених рішень стосувалася управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста  та передачі майна до комунальної власності.

Депутати проголосували за дострокове припинення повноважень депутата районної ради восьмого скликання Олени Шалогон у зв’язку із поданою заявою.

На сесійному засіданні не підтримано звернення до Президента України та Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.

Після завершення сесії заступник голови громадської ради при Вінницькій обласній Раді, перший заступник голови обласної організації ветеранів України Петро Бойко звернувся до депутатського корпусу районної ради щодо сприяння створенню районної ветеранської організації.

 

 

 

Повернутись