На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

17.07.15

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З 1 липня 2015 року на виконання доручення Уряду Міністерством юстиції України започаткована робота 100 центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій Україні, які забезпечуватимуть представництво інтересів у судах найбільш вразливих верств населення у цивільних та адміністративних справах. У Мін’юсті прогнозують, що послугами центрів зможуть скористатися близько 8 мільйонів  українців.

Місцеві центри забезпечуватимуть доступ до безоплатної вторинної правової допомоги таких категорій громадян як: малозабезпечені громадяни; учасники бойових дій (у тому числі, це стосується учасників АТО із відповідним статусом, та членів сімей загиблих); діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, та ін.

Усім цим незахищеним категоріям осіб будуть надаватися послуги адвокатів для представництва інтересів у цивільних та адміністративних судових спорах, за умови, що вони належать до категорій, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу.

У Вінницькій області  створено 4  місцевих центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Зокрема:

1. Вінницький місцевий центр, який розташований за адресою: м. Вінниця,  вул. Порика, 29 (до юрисдикції центру входять міста Вінниця та Жмеринка, а також Барський, Вінницький, Жмеринський та Тиврівський райони області);

2. Гайсинський місцевий центр,  який розташований за адресою:м. Гайсин, 2 провул. Кропоткіна, 2 (до юрисдикції центру входять Бершадський, Гайсниський, Іллінецький, Немирівський, Теплицький, Тростянецький, Чечельницький райони області та місто Ладижин);

3.  Козятинський місцевий центр,  який розташований за адресою: м. Козятин провул. Кондрацького, 1а (до юрисдикції центру входять Калинівський, Козятинський,  Липовецький,  Літинський,  Оратівський, Погребищенський, Хмільницький райони області, а також міста Козятин та Хмільник); 

4.  Томашпільський місцевий центр, який розташований за адресою:          смт. Томашпіль вул. Леніна, 16 (до юрисдикції центру входять Крижопільський, Могилів-Подільський, Мурованокуриловецький, Піщанський, Томашпільський, Тульчинський,  Шаргородський, Чернівецький, Ямпільський райони області та місто Могилів-Подільський.

Звернутися до центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги можна також через цілодобову єдину лінію безоплатної правової  допомоги в України –  0 800 213 103. За цим номером можна отримати інформацію щодо того, хто та де може отримати безоплатну правову допомогу, у чому вона полягатиме, та що для цього потрібно.

 

За матеріалами Тульчинского РУЮ

Повернутись