Вітання з Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку

16.11.21

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

 Прийміть найщиріші вітання з професійним святом!

У сьогоднішньому, насиченому різноманітними подіями житті неможливо переоцінити вашу роль для кожної людини та суспільства в цілому. Ви скорочуєте відстані та розширюєте кордони нашої реальності, допомагаючи людям комунікувати на принципово іншому рівні. Розбудовуючи інформаційний простір, ви не лише допомагаєте формувати громадську думку та об’єднувати націю задля вирішення важливих питань сьогодення, ви сприяєте процесам державотворення, утвердженню правових засад та розвитку демократії.

Вплив на формування суспільної думки і потужну консолідуючу функцію телебачення, радіо, інтернету важко переоцінити. Особливо в період, коли в нашій державі вживаються заходи щодо збільшення україномовного контенту в теле- радіоефірах. І вони є надзвичайно важливими для поширення української мови, а отже, і подальшого розвитку нашої країни, української нації та культури, формування національного інформаційного поля.  Завдяки вашій щоденній роботі люди відчувають свою причетність до суспільних процесів, ви задовольняєте їх потреби в об’єктивній та неупередженій інформації.

Бажаю всім працівникам медійної галузі та зв’язку професійного зростання, міцного здоров’я, нових креативних ідей та їх реалізації!

 

З повагою

голова районної ради                     Василь Неборецький

Повернутись