Засідання постійних комісій районної ради

16.05.19

16 липня 2019 року в приміщенні районної ради відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, проведення економічних реформ, виробництва товарів народного споживання; з питань регулювання комунальної власності, комунального господарства, благоустрою та комплексного розвитку населених пунктів; з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин; з питань освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, спорту, туризму та роботи з молоддю. В роботі комісій брала участь заступник голови районної ради Н. Григорьєва.

По основних питаннях порядку денного постійних комісій, зокрема «Про роботу освітньої галузі району, реалізацію реформи «Нова українська школа» та «Про районну програму національно-патріотичного виховання дітей та молоді на період з 2019 по 2021 роки» проінформував В. Камінський – головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації.

По питанню внесення змін до програми економічного і соціального розвитку Тульчинського району на 2019 рік інформувала О. Могилівська – заступник начальника управління економіки РДА.

По питанню внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Тульчинському районі на 2018-2020 роки та затвердження Статуту комунального закладу «Районний будинок культури» Тульчинської районної ради виступила Н. Справник – головний спеціаліст сектору культури і туризму райдержадміністрації.

По питанню «Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за Iквартал 2019 року» та з цілого ряду інших бюджетних питань депутатів проінформувала Є. Ніколаєнко - начальник фінансового управління РДА.

Про збільшення кількості ставок фахівців комунальної установи «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр» доповіла директор КУ «Тульчинський районний інклюзивно-ресурсний центр» С. Боєва.

Тульчинський міський голова В.Весняний виступив перед депутатами районної ради по питанню «Про надання дозволу міській раді на проведення капітального ремонту орендованих приміщень».

Всього депутатами районної ради розглянуто 20 проектів рішень та рекомендовано до розгляду на засідання 31 сесії районної ради.

Заступник голови районної ради Н.Григорьєва виступила перед депутатами районної ради по питаннях реформування галузей освіти та медицини, а також проінформувала про поїздку до Верховної Ради, перебуваючи в складі делегації посадовців місцевого самоврядування  Вінницької області.

 

Повернутись