У Вінницькій області зафіксували 279 випадків коронавірусу. Цифри по районах
16.04.20За даними Центру громадського здоров’я, станом на 9.00 16 квітня на Вінниччині 279 лабораторно підтверджені випадків COVID-19.
— Станом на 11.00 годин 16.04.2020 року на території Вінницької області зареєстровано 465 підозр на COVID-19.
У 279 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 18 дітей (місто Вінниця – 9, Гайсинський райони - 4, Вінницький, Літинський, Томашпільський, Тростянецький, Чернівецький райони по 1 дитині), — зазначають у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України.
Впродовж останньої доби в лабораторіях ОЛЦ досліджено 449 зразків матеріалів від осіб з підозрою на коронавірусну інфекцію та від контактних осіб. В 38 випадках отримано позитивний результат.
Одужало 15 осіб (14 жителі міста Вінниці та один з Жмеринського району), що підтверджено 2-ма негативними результатами лабораторних досліджень.
Лабораторно підтверджені випадки зареєстровані на 24 адміністративних територіях: місто Вінниця - 119,
Калинівський район - 56,
Вінницький, Тростянецький райони – по 15,
Гайсинський район - 11,
Погребищенький район – 9,
Козятинський район – 7,
Барський район - 6,
Жмеринський, Немирівський, Ямпільський райони - по 5,
Літинський, Хмільницький райони – по 4,
Липовецький, Томашпільськи райони – по 3,
Крижопільський, Муровано-Куриловецький, Могилів-Подільський райони – по 2,
місто Ладижин, Іллінецький, Оратівський, Тиврівський, Тульчинський, Чернівецький районах по одному випадку.
У Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ України зазначають, що на даний час є у наявності 25 наборів реагентів для проведення досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції.