Указ Президента України Володимира Зеленського «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства»

16.02.22

14 лютого Володимир Зеленський звернувся до українців  та підписав указ у якому постановив оголосити 16 лютого 2022 року Днем Єднання українців.

"Нам кажуть, що 16 лютого стане днем нападу. Ми зробимо його Днем єднання. Відповідний указ уже підписано. Цього дня ми вивісимо національні прапори, надягнемо синьо-жовті стрічки та покажемо всьому світу нашу єдність", наголосив Президент України.

Відповідно до указу у  цей день піднімуть  Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах та о 10.00 виконають Державний Гімн України. А також проведуть відповідні іміджеві заходи спрямовані на єднання та підтримку України.

Крім цього, Зеленський зобов'язав уряд в одноденний строк  забезпечити  з 1 березня 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України на 30% та доведення до 20 % від початку 2022 року підвищення грошового забезпечення військовослужбовців Державної прикордонної служби України та Національної гвардії України;

А також уряд має створити  єдину інформаційну платформу UАразом для забезпечення щоденного інформування населення про реальний стан безпекової ситуації, заходи, що вживаються для зміцнення обороноздатності держави, а також організацію належної інформаційно-роз'яснювальної роботи про діяльність державних органів з питань забезпечення безпеки громадян та прискорити створення і функціонування системи територіальної оборони.

Повернутись