15 листопада – День працівників сільського господарства

15.11.15

Шановні працівники сільського господарства району!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників сільського господарства.

Сільськогосподарська галузь є основою економіки району, надійним джерелом забезпечення сировиною переробних підприємств, запорукою добробуту наших людей. Соціально – економічна стабільність в державі, впевнений рух України до цивілізованого світу значною мірою залежить від результатів праці сільськогосподарських товаровиробників. Тому сільське господарство продовжує йти шляхом реформування та утвердження ринкових відносин.

Ваша праця важка, кропітка і досить часто залежить від погодних умов, соціально – економічних змін, але є впевненість, що ваша зразкова самовідданість, дивовижна працьовитість, професіоналізм, сердечна закоханість у рідний край подолають існуючі труднощі та суспільні негаразди. Доземний уклін, дорогі наші землероби, тваринники – всі ті, хто має високе і святе покликання – вирощувати хліб і до хліба! Велика подяка за вашу працю, відданість і любов до рідної землі, за терпіння і витримку.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя, злагоди й достатку в кожній домівці.  

З повагою,

Голова районної державної адміністрації Микола Підболячний   

Голова районної ради Олексій Авраменко

 

Повернутись