Головне управління статистики у Вінницькій області інформує

15.10.15

Увага! Керівникам, головним бухгалтерам підприємств, установ та організацій, які надають статистичну та фінансову звітність до органів державної статистики на паперових носіях!

Доводимо до Вашого відома, що Держстатом України здійснюються заходи щодо реорганізації структури органів державної статистики та скорочення чисельності працівників на районному рівні. В умовах зменшення кількості працюючих з 1 грудня 2015р.майже на третину існує ймовірність ускладнення подання звітності на паперових носіях у галузеві підрозділи Головного управління статистики у Вінницькій області та в управління (відділи) статистики у районах.

Враховуючи вищевикладене, актуальність переходу до використання у своїй діяльності безпаперових технологій, переконливо просимо Вас, у разі наявності у підприємства, установи, організації ліцензійного програмного забезпечення

 М.Е.Doc,   Арт – Звіт Плюс,   iFin,   Соната та 1-С (бухгалтерія),

запровадити подання статистичної та фінансової звітності до органів державної статистики в електронному вигляді.

За консультаціями щодо подання звітності в електронному вигляді звертайтесь в управління інформаційних технологій Головного управління статистики у Вінницькій області (т.(0432)52-57-60,м.т. (050)1061388) тавуправління статистики у Тульчинському районі (т. (04335)2-25-63, (04335)2-25-62).

Заздалегідь дякуємо за порозуміння у виниклій ситуації та щиро розраховуємо на плідну співпрацю.

 

 Головне управління статистики у Вінницькій області

Повернутись