Афганістан… Вічна рана і пам’ять серця

15.02.23

15 лютого, у День вшанування учасників бойових дій на території інших держав, біля Алеї афганців в парку «Пам'ять» жителі Тульчинщини згадали війну в Республіці Афганістан, яка тривала 10 років – з грудня 1979 року до лютого 1989.

У заході-вшануванні спільно з ветеранами афганської війни, начальником районної військової адміністрації Олександром Гаврилюком, заступником Тульчинського міського голови Віталієм Побережником взяв участь голова районної ради Василь Неборецький.

Сьогодні в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав, що свідчить про повагу суспільства до людей, яким довелося в мирні роки нести нелегку військову службу в гарячих точках світу. Минає час, але людська пам’ять не може забути ті страшні роки, що пережили молоді люди у війні, яку назвали афганською…

Маючи бойовий досвід, воїни-афганці одними із перших пішли добровольцями на війну у 2014 році. І сьогодні вони захищають державу від російського агресора. Серед них є Герої, які віддали життя за Україну.

Афганістан чорним крилом торкнувся життя багатьох юнаків-уродженців Тульчинського району. Хлопці, сповнені сил, енергії та мрій, які не збулися… Пам’ять про них роз’ятрює серце. 15 лютого, коли виходили війська з чужої держави, став незабутнім днем для багатьох тоді ще таких молодих солдат, офіцерів, які пройшли крізь пекло, виявивши міцність духу.

Шановні воїни! Ми поважаємо вашу мужність. Ви знаєте цінність людського життя, а більшість із вас і досі несе тягар тієї війни, досі воює на ній. Ви є однодумцями й побратимами тих, хто нині на фронті.

Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, земного щастя, родинного добробуту, упевненості в завтрашньому дні, а головне – такого бажаного й важливого кожному з нас миру в Україні.

БОРОТЬБА ЗА МИР- НАЙСВЯТІША СПРАВА!

Повернутись