14 жовтня – День захисника України

13.10.16

Шановні ветерани Другої світової війни та Збройних Сил, учасники АТО, військовослужбовці, дорогі земляки!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо всіх, хто в різний час служив і в даний момент служить у лавах Збройних Сил України, хто зі зброєю в руках захищав і продовжує боронити свободу і незалежність Батьківщини, з державним святом – Днем захисника України.

Ви обрали героїчну професію, яка завжди була, є і буде нелегкою, але почесною, суспільно необхідною для України. Це свято мужності традиційно об’єднує справжніх чоловіків, лицарів рідного краю. Патріотизм, самовідданість всіх поколінь воїнів-захисників є яскравим прикладом для молоді, особливо у час грізних випробувань неоголошеної війни на сході України.

З нагоди Дня захисника України зичимо ветеранам війни та Збройних Сил, героям АТО, молодим військовослужбовцям міцного здоров’я, щастя, довгих років життя, оптимізму, матеріального добробуту, родинної злагоди і значних успіхів у військовій справі, щоб над рідною землею завжди сяяло мирне, безхмарне небо.

Зі святом, дорогі друзі! Слава Україні! Героям слава!Голова районної державної адміністрації Микола ПідболячнийГолова районної ради Олексій Авраменко

Повернутись