Засідання постійних комісій районної ради

14.07.22

14 липня відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради. В роботі комісій брав участь голова районної ради Василь Неборецький.

Заступник голови районної ради Оксана Трач зосередила увагу членів комісій на необхідності внесення змін до районної Програми «Фонд районної ради на виконання депутатських повноважень», відповідно до запропонованих змін, з метою надання матеріальних допомог найбільш вразливим верствам населення, загальна сума депутатського фонду районної ради на ІІ півріччя 2022 року складатиме 204,0 грн.

Також заступник голови районної ради проінформувала про необхідність внесення змін до Програми розвитку та удосконалення системи роботи органів місцевого самоврядування Тульчинського району на 2021-2025 роки.

Проект Програми для забезпечення виконання рішень суду та виконавчих документів на 2022 рік представила начальник відділу юридичного забезпечення та супроводу діяльності органів місцевого самоврядування управління правового забезпечення та взаємодії з органами місцевого самоврядування районної військової адміністрації Катерина Клапай.

Начальник фінансового відділу Тульчинської районної військової адміністрації Євгенія Ніколаєнко проінформувала членів комісій по питанню «Про внесення змін до районного бюджету на 2022 рік».

Члени постійних комісій напрацювали 10 проектів рішень та рекомендували їх на розгляд чергової сесії районної ради.

Повернутись