На Вінниччині встановлено «зелений» рівень епідемічної небезпеки. Дитячі табори оздоровлення та відпочинку готові до стартого оздоровчого сезону

14.06.21

  11 червня, відбулось засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головував на засіданні Голова ОДА Сергій Борзов.

  В ході засідання заслухано інформацію заступника Голови ОДА Сергія Здітовецького. Посадовець повідомив, що за станом на 9 червня 2021 року на сайті Міністерства охорони здоров’я – у розділі: «Індикаторні показники для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19» встановлено, що на території Вінницької області визначено «зелений» рівень епідемічної небезпеки.

  Щодо відкриття дитячих позаміських закладів оздоровлення і відпочинку Вінницької області та безпечного проведення оздоровчої кампанії у 2021 році доповіла перший заступник Голови ОДА Наталя Заболотна.

  Посадовиця зазначила, що на території Вінницької області зареєстровано 11 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

  Усі заклади мають належну матеріально-технічну базу, придатну для забезпечення дітей шкільного віку якісними оздоровчими та відпочинковими послугами. Усі заклади здійснили комплекс підготовчих заходів, необхідних для забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей, готові працювати протягом червня-вересня 2021 року.

  За результатами доповідей та обговорень, комісія вирішила відкриття оздоровчих закладів та закладів відпочинку здійснювати з урахуванням рішень місцевих комісій ТЕБ та НС за наявності позитивного висновку щодо готовності закладу до роботи в оздоровчий період.

Повернутись