Відбулась 18 сесія Тульчинської районної ради

14.03.24

14 березня 2024 року проведено чергове пленарне засідання 18 сесії  районної ради VІІІ скликання за участю  26 депутатів районної ради та запрошених.

Відкривши вісімнадцяту  сесію, голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький разом із присутніми схилили голови в жалобній хвилині мовчання за полеглими захисниками й цивільними українцями, життя яких обірвали підступні російські терористи та вшанували память з нагоди 80 –ої річниці визволення Тульчинського району від фашистських загарбників.

Роботі депутатів на пленарному засіданні передувала діяльність у постійних депутатських комісіях, у яких обговорено проєкти 14-ти рішень, що ввійшли до сформованого порядку денного.

Депутати розглянули та затвердили «Програму локалізації та ліквідації амброзії полинолистої на території Тульчинського району на 2024 - 2028 роки» та рекомендували розробити відповідні програми сільським, селищним, міській радам, внесли зміни до програми підтримки КП «Архітектурне планувально-проектне бюро» на 2023-2025 роки,

затвердили звіт про виконання районного бюджету за 2023 рік, розглянули та затвердили проекти землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Гнатків, с. Горишківське, с. Липівка, с. Яришівка Томашпільської селищної ради та смт. Рудниця Піщанської селищної ради Тульчинського району. Розглянули та підтримали питання щодо передачі майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району у комунальну власність Крижопільської селищної ради, надали дозвіл КП «Архітектурне планувально-проектне бюро» на внесення змін до договору оренди нежитлових приміщень міського кінотеатру, затвердили план роботи районної ради 8 скликання на 2024 рік.

Депутати районної ради привітали та побажали плідної праці на ниві народовладдя новообраному депутату від Вінницької Обласної організації Політичної партії «Слуга народу» - Жердецькій Світлані Георгіївні.

Відповідно до Положення про Почесну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» на сесії районної ради депутати одноголосно підтримали пропозицію нагородити Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» до Дня Незалежності України, за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну і громадську діяльність депутата Тульчинської районної ради 5 та 8 скликань Прилипка Станіслава Миколайовича - заступника редактора ПП «Тульчинська редакція районної газети «Тульчинський край», викладача Тульчинського фахового коледжу культури, члена Тульчинського осередку Вінницького крайового товариства Українського козацтва та Тульчинського літературно-мистецького об’єднання «Оберіг», учасника бойових дій, бійця 120-ої окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

З усіх питань порядку денного 18 сесії районної ради прийнято відповідні рішення.

 

Повернутись