Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий взяв участь у Президії Конгресу місцевих та регіональних влад

14.02.22

 

 

11 лютого у Харкові під головуванням Президента України Володимира Зеленського відбувся Конгрес місцевих та регіональних влад.  Участь у зібранні взяли голови обласних рад та облдержадміністрацій, міські голови. Від Вінниччини були присутні голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова облдержадміністрації Сергій Борзов та Вінницький міський голова Сергій Моргунов. 

Перед присутніми з доповіддю про стан виконання Закону України «Про основи національного спротиву» виступив Головнокомандувач Збройних сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний.  Зокрема, він зазначив, що найближчим часом до служби в резерві Сил територіальної оборони очікується залучити від півтора до двох мільйонів мотивованих громадян. 

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий повідомив, що  ініціював засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради щодо територіальної оборони. 

– 29 бригад, 150 батальйонів та добровольчі формування територіальних громад. Це – сильний тил нашого війська й органам місцевого самоврядування відведено велику роль в процесі його формування та функціонування, – зазначив голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. – Наразі триває процес отримання майнових фондів, укомплектування військових частин підрозділів територіальної оборони, завершується процес планування і визначення кількості та якості добровольчих формувань.  

Головнокомандувач Збройних сил України закликав представників місцевої влади забезпечити підготовку спеціально облаштованих місць, де резервісти зможуть покращувати свої бойові навички. 

Під час засідання Конгресу також виступила перший віцепрем'єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко. Вона окреслила пріоритетні завдання Уряду із забезпечення економічного зростання та енергетичної стійкості на 2022 рік. Міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко доповів про виконання Указу Президента України «Про заходи щодо підвищення конкурентоспроможності закладів охорони здоров’я та забезпечення додаткових гарантій для медичних працівників».  

Довідково. 

Вінницькою обласною Радою ухвалено цільову програму під назвою «Комплексна оборонно-правоохоронна програма Вінницької області на 2021 – 2025 роки», що стало свідченням готовності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Вінниччини до спільної роботи щодо вирішення надважливих завдань забезпечення національної безпеки, захисту інтересів держави, прав та свобод громадян.  
 

Повернутись