Шановні жителі Тульчинського району!

13.10.21

 Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня захисників та захисниць України! Це свято уособлює мужність та відвагу усіх поколінь нашого народу, його давню історичну традицію.

 Символічно, що 14 жовтня, водночас, відзначають ще й Покрови Пресвятої Богородиці і День українського козацтва. Для козаків свято Покрови було найбільш значущим святом і вони вірили, що свята Покрова охороняє їх, а Пресвяту Богородицю вважали своєю заступницею і покровителькою.                                                                                             

   В Україні завжди шанували тих, хто мужньо і героїчно боронив рідну землю від злостивих посягань: і в часи козаччини, і під час фашистської навали. Особливо гостро відчуваємо ми вдячність до воїнів-захисників і зараз – під час російської агресії. У важкий для країни час українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків. Тисячі людей живим щитом стали між ворожою силою на Сході та мирною Україною. Багато хто з них, на жаль, віддав за нашу свободу своє життя.

  Вклоняємося подвигу тих, хто віддав своє життя в ім’я свободи України, всім, хто несе військову службу в зоні бойових дій, їхній відданості українському народові, незламній силі волі та героїзму.

 У цей день хочеться побажати усім хто захищає рідну землюміцного здоров’я, сили духу і мужності, щоб вистояти до кінця. А Україні – перемоги та мирного неба. Нехай Покрова Пресвятої Богородиці береже мир та спокій у нашій державі.

  Напередодні свята голова районної ради Василь Неборецький, голова районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк та депутати районної ради привітали представників територіальних громад Тульчинського району.

  За особистий внесок у справу захисту незалежності, територіальної цілісності та суверенітету держави, за мужність та героїзм проявлені під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня захисника України грамотами Тульчинської районної ради та районної державної адміністрації нагороджені:

Баюш Юрій Миколайович - учасник бойових дій - Студенянська сільська рада

Байдюк Олександр Віталійович – інженер сектору інформаційної підтримки Тульчинського районного відділу поліції Головного управління Національної поліції у Вінницькій області, капітан поліції – Тульчинська міська рада

Гулеватий Руслан Анатолійович – інструктор мобілізіційного відділу Тульчинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, головний сержант - Тульчинська міська рада

Дубчак Олександр Олександрович – учасник бойових дій – Шпиківська селищна рада

Лавренюк Олексій Валерійович – учасник бойових дій – Брацлавська селищна рада

Оврамець Володимир Григорович – учасник бойових дій – Городківська сільська рада

Палагнюк Дмитро Володимирович – учасник бойових дій - Томашпільська селищна рада

Пелехатий Роман Віталійович - учасник бойових дій – Крижопільська селищна рада

Микитин Сергій Іванович – учасник бойових дій – Вапнярська селищна рада

Яременко Ігор Юрійович – учасник бойових дій – Піщанська селищна рада

 

Повернутись