Святкування 155 - ої річниці заснування Крижополя

13.09.21

12 вересня 2021 року голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький перебуваючи в Крижопільській територіальні громаді привітав її жителів із 155-ою річницею заснування Крижополя. У своєму вітальному слові голова районної ради зауважив, що спільними зусиллями створюється неповторний і колоритний образ населеного пункту, зберігається і примножується його історія, закладається фундамент майбутнього. Тож, не випадково, що лейтмотивом урочистостей стала тема «Крижопіль – серце громади».

Сучасний Крижопіль – це культурний та економічний центр в складі Вінниччини, Тульчинського району, це славетна житниця, край щедрий на талановитих і працьовитих людей. Це прекрасне місто із самобутньою історією та успішним сьогоденням, якому є чим пишатися. З його іменем пов’язана діяльність всесвітньо відомого видатного лікаря – мікробіолога, академіка Данила Заболотного, художника Яна Засідателя, оперного співака Сидора Беларського, Героїв Радянського Союзу Романа Сміщука, Олега Бичковськовського, членів Національної спілки України – Андрія М’ястківського, Миколи Рябого, Анатолія Бортняка.

Це місто, в якому ефективно впроваджуються сучасні практики місцевого самоврядування. Сьогодні жителі міста спільно з Крижопільською селищною радою реалізують важливі проекти та стають переможцями Всеукраїнських, обласного конкурсу «Комфортні громади», працюють над реалізацією Стратегії розвитку громади – 2030 - «Наша громада – це економічно, зручно, комфортно, якісно та по-сучасному»,  збільшується спектр надання медичних послуг Крижопільською окружною лікарнею інтенсивного лікування.

Від імені депутатського корпусу Тульчинської районної ради Василь Неборецький висловив вдячність за небайдужість, за  вкрай важливе сьогодні прагнення місцевої влади та жителів громади змін на краще.

 

Повернутись