Повідомлення про скликання 24 позачергової сесії 7 скликання

13.07.18

Відповідно до статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  скликається 24 позачергова сесія районної ради 7 скликання  20 липня 2018 року о 10 годині ранку в  залі засідань районної ради.

На розгляд сесії пропонується внести  питання:

 1. Про внесення змін до районного бюджету на 2018 рік
 2. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації
 3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Квасніцького Віктора Володимировича для ведення особистого селянського господарства на території Тарасівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 2,0000 га.
 4. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкисільськогосподарського призначення, що перебуває у власності Подоляка Олександра Анатолійовича для ведення особистого селянського господарства на території Бортницької сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 2,0000 га.
 5. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа земельної ділянки 20,0000 га.
 6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 18,0000 га.
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності громадян для ведення особистого селянського господарства, на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа земельної ділянки 18,0000 га.
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок,що перебувають у власності громадян для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Журавлівської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, загальна площа 6,1512 га.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянкигр. Хоменка Петра Дем’яновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Торківської сільської ради Тульчинського району Вінницької області, площа земельної ділянки 1,6276 га.
 10. Про надання дозволу на внесення змін до схеми планування території окремої частини Тульчинського району Вінницької області (в межах Заозерненської сільської ради Тульчинського району Вінницької області).
 11. Про реорганізацію комунальної установи «Тульчинська центральна районна лікарня».
 12. Про надання дозволу Тульчинській центральній районній лікарні на укладання договору оренди нежитлового приміщення.
 13. Про передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району в комунальну власність Шпиківської селищної об’єднаної територіальної громади.
 14. Про дострокове припинення вповноважень депутата Тульчинської районної ради 7 скликання

На сесію запрошуються  депутати обласної ради від району, заступники голови та керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, заступник керівника Немирівської місцевої прокуратури, начальник Тульчинського відділення поліції, військовий комісар Тульчинського РВК,  керівники комунальних установ та закладів, міський, селищні,сільські голови, засоби масової інформації.

Повернутись