Засідання 19 сесії Тульчинської районної ради

13.06.24

13 червня2024 року під головуванням голови районної ради Василя Неборецького проведено чергове пленарне засідання 19 сесії 8скликання за участю  27 депутатів районної ради та запрошених: Олександра Гаврилюка - начальника районної військової адміністрації, Романа Піголя – в.о. керівника Тульчинської окружної прокуратури, Сергія Капелюшного – заступника начальника районного відділу поліції.

Роботі депутатів на пленарному засіданні передувала діяльність у постійних депутатських комісіях та президії районної ради, у яких обговорено проєкти 15-ти рішень, що ввійшли до сформованого порядку денного. Відкривши 19  сесію, голова  районної ради Василь Неборецький разом із присутніми вшанували хвилиною скорботного мовчання світлу пам’ять та героїчний подвиг воїнів, що віддали своє життя, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.

На сесії депутати заслухали доповіді виконуючого обов’язки керівника Тульчинської окружної прокуратури Романа Піголя та заступника начальника районного відділу поліції Сергія Капелюшного про стан законності, охорони громадського порядку та хід виконання комплексної оборонно-правоохоронної програми Тульчинського району на 2021-2025 роки.

Було внесено зміни до рішення 14 сесії районної ради 8 скликання від 24.11.2022 року №263 «Про затвердження списку присяжних Тульчинського районного суду».

Також депутати районної ради розглянули та затвердили проекти рішень:

• про затвердження розпоряджень голови районної ради;
  • про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Крижопільського району в комунальну власність Крижопільської селищної ради;
  • про перелік першого типу для об’єктів, щодо яких прийнято рішення про передачу в оренду на аукціоні;
  • про надання дозволу КП «Архітектурне планувально-проектне бюро» на призупинення нарахування орендної плати ФОП Амосьонок О.В.;
  • про ліквідацію державного комунального підприємства «Архітектурно-планувальне бюро»;
  • про припинення юридичної особи – Тульчинської районної виборчої комісії Вінницької області шляхом ліквідації;
  • про припинення юридичної особи – Крижопільської районної виборчої комісії Вінницької області шляхом ліквідації;
  • про припинення юридичної особи – Томашпільської районної виборчої        комісії Вінницької області шляхом ліквідації;
  • про припинення юридичної особи – Піщанської районної виборчої комісії Вінницької області шляхом ліквідації;
  • про затвердження програми заходів з ліквідації районних рад (ліквідованих районів) та підприємств, установ, організацій підпорядкованих їм на 2024-2025 роки та ряд інших питань.

З усіх питань порядку денного 19 сесії районної ради прийняті відповідні рішення.