Засідання постійних комісій

15.06.18

13 червня 2018 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності і етики, гласності, агропромислового комплексу, регулювання земельних ресурсів та реформування земельних відносин. У роботі комісії брали участь заступник голови районної ради Н. Григорьєва та керуючий справами виконавчого апарату районної ради В.Вільчинський.

До порядку денного внесено ряд питань, зокрема:

  1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення із невитребуваних земельних часток (паїв), що надаються на умовах оренди ПАТ «Дружба-ВМ» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шуро-Копіївської сільської радиТульчинського району Вінницької області.
  2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення для іншого сільськогосподарського призначення площею 4,8515 га., яка перебуває в оренді ПАТ «Дружба – ВМ» на території Шуро-Копіївської сільської ради (за межами населеного пункту) Тульчинського району Вінницької області.
  3. Про зняття з контролю рішень районної ради.
  4. Про надання дозволу на внесення змін до схеми планування території окремої частини Тульчинського району Вінницької області (в межах Заозерненської сільської ради Тульчинського району Вінницької області).

 

Розглянуті та обговорені членами комісії проекти рішень рекомендовані до розгляду на черговій сесії районної ради.

Повернутись