14-15 березня – 76-а річниця визволення Тульчинщини від нацистських загарбників

13.03.20

Шановні ветерани Другої світової війни, дорогі наші визволителі!

Від імені районної державної адміністрації, районної ради сердечно вітаємо всіх жителів району з славною, вагомою, історичною датою - 76-ою річницею визволення Тульчинщини від нацистських загарбників!

З великою вдячністю і любов’ю ми схиляємо голови перед дорогими, мужніми нашими сучасниками – ветеранами Другої світової, які героїчно пройшли нелегкими фронтовими шляхами найжахливішої у 20 столітті війни і в березні 1944 року принесли на багатостраждальну землю Поділля жаданий мир і звільнення від окупантів. Народна пам’ять про героїчне минуле нашого краю – це невичерпне джерело громадянської гордості, тверда запорука патріотичного виховання молодого покоління, історичний і духовний скарб народу України.

Шановні ветерани! Ви – наша гордість і слава. Велич і значимість вашого подвигу, яким захоплювався весь світ, непідвладний часові, а державні органи виконавчої влади і місцевого самоврядування будуть і надалі робити все можливе, щоб воїни Другої світової війни не були обділені турботою і увагою. Зичу сивочолим визволителям краю, ветеранам війни і праці, солдатським вдовам, всім землякам міцного здоров’я, щастя і довголіття, добробуту і злагоди, мирного блакитного неба над щедрими ланами Тульчинщини.

Зі святом, дорогі друзі! Слава визволителям Вітчизни!

З повагою

перший заступник  голови районної державної адміністрації Олег Боровський

заступник голови районної ради        Надія Григорьєва

Повернутись