Лариса Білозір підтримала проведення в Тульчині форуму «Кроки до розвитку громад»

14.02.19
 13 лютого 2019 року в м. Тульчині, в залі засідань адміністративного будинку районної ради та райдержадміністрації відбувся IV регіональний форум «Кроки до розвитку громад» за підтримки голови ГО «Життя та розвиток громад», голови постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції, міжнародного і міжрегіонального співробітництва Лариси Білозір.
  В роботі форуму взяли участь заступник голови районної ради Надія Григорьєва, керівник апарату райдержадміністрації Тетяна Найда, селищні, сільські голови, керівники закладів освіти, охорони здоров’я, культури, громадські діячі, депутати місцевих рад та інші представники районної громади.
Привітавши тульчинців, Л.Білозір виступила на тему: «Обласний конкурс розвитку територіальних громад як один із кроків до вирішення проблем розвитку сільських територій. Наступний – написання міжнародних грантів».
 Про підготовку проектів від громад говорив голова ГО «Ресурсно-інформаційний центр розвитку громад «Громади Вінниччини» Андрій Кавунець. Виступили також: начальник відділу енергетики та енергозбереження Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Іван Магдич – «Енергетична ефективність в громадах області», регіональний представник Українського центру культурних досліджень у м. Вінниця, радник Міністра культури України з питань децентралізації, Заслужений діяч мистецтв України Павло Третьяков – «Культури і креативні індустрії – основа розумної стратегії розвитку території», голова правління ГО «Гармонія» Людмила Нецкіна – «Інклюзивність у всіх аспектах життя. Залучення ресурсів громади завдяки громадським організаціям».
 
Повернутись