Загальні збори громадян за місцем проживання

13.01.16

Відповідно до Конституції України, Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад» та Положення про загальні збори громадян за місцем проживання в Україні затвердженого Постановою Верховної Ради    № 3748-ХІІ від 17.12.1993 року - загальні збори громадян за місцем проживання є важливою формою безпосередньої участі населення у вирішенні питань, віднесених до відання місцевого самоврядування. Загальні збори громадян є складовою частиною системи місцевого самоврядування сіл, селищ, міста та скликаються за місцем проживання громадян для обговорення найважливіших питань місцевого життя.

     З 21 січня 2016 року в територіальних громадах району розпочнеться тур проведення загальних зборів громадян за місцем проживання. Для участі в загальних зборах необхідно запросити кожного жителя громади.

     Запропоновано внести до порядку денного зборів питання:

-  Звіт сільського (селищного, міського) голови про свою діяльність за звітній період.

Звіт депутатів місцевих рад усіх рівнів про виконання своїх повноважень.

- Звіти керівників підприємств, установ і організацій, що належать до комунальної власності про роботу в 2015 році.

- Про хід виконання програми розвитку територіальної громади;

- Звіт дільничного інспектора міліції щодо дотримання правопорядку на території місцевої ради, виконання спільних заходів діяльності влади, правоохоронних органів та громадськості стосовно боротьби з корупцією.

    Районна рада закликає усіх жителів району, які мають право брати участь у роботі зборів, депутатів місцевих рад усіх рівнів, прийняти активну участь в проведенні загальних зборів громадян за місцем проживання. Щоб крізь призму піднятих питань, максимально сконцентрувати зусилля владних структур району, органів місцевого самоврядування, кожної територіальної громади, керівників підприємств, установ, депутатів усіх рівнів по забезпеченню надання соціальних послуг жителям району та підвищення їх життєвого рівня.  

    Для перегляду графіка проведення загальних зборів громадян за місцем проживання натисніть тут.

 
 
Повернутись