Шпиківська селищна громада аналізує свій інвестиційний потенціал

12.11.21

В рамках підготовки до засідання робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області управлінням по зв’язках з органами місцевого самоврядування, міжнародного та міжрегіонального співробітництва, проєктної діяльності та сприянням інвестиціям виконавчого апарату обласної Ради була здійснена робоча поїздка до Шпиківської територіальної громади.

Працівники апарату зустрілися з керівництвом селищної ради. Під час зустрічі обговорили інструменти підвищення інвестиційної привабливості територіальної громади. Зокрема, говорили про методику аналізу інвестиційно-привабливих ділянок («greenfield» і «brownfield»), критерії визначення найбільш привабливих для інвесторів земельних ділянок, структуру інвестиційного паспорта громади та його ефективного наповнення.

Були оглянуті земельні ділянки з підвищеним інвестиційним потенціалом – земельна ділянка типу «brownfield» на території колишнього Шпиківського цукрового заводу. Вона перебуває в комунальній власності та може викликати зацікавленість в інвесторів.

– На території Шпиківської громади є земельні ділянки загальною площею майже 90 га, на яких, наприклад, можливо створити нові виробничі потужності, розмістити сонячні батареї та розглянути інші варіанти індустріалізації, – зазначив Шпиківський селищний голова Микола Кривоцюк.

Тому цю земельну ділянку було рекомендовано розглянути на засіданні робочої групи з координації розбудови індустріальних парків у Вінницькій області.

– Це дало б можливість залучати кошти в громаду у вигляді податків, створювати нові робочі місця для жителів тощо. Ми вважаємо, що започатковані обласною Радою заходи щодо залучення інвестицій  – досить актуальні для нас, – додала секретар селищної ради Наталка Сайнецька.

За результатами проведеної зустрічі з працівниками управління виконавчого апарату обласної Ради керівники Шпиківської громади запевнили у готовності ефективного діалогу з потенційними інвесторами, забезпечення повного циклу супроводу інвестиційних проєктів на своїй території.

Повернутись