Засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування

13.09.19

 

12 вересня 2019 року в приміщенні районної ради під головуванням заступника голови районної ради Н.Григорьєвої відбулось засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. В роботі засідання брали участь голова районної державної адміністрації В.Чуба, заступник голови районної державної адміністрації О.Боровський.

До порядку денного Координаційної ради внесено ряд питань, зокремапо питанню «Про стан надання первинної медичної допомоги жителям сільських населених пунктів» проінформував головний лікар КП «Тульчинського РЦ ПМСД» В.Нечипорук, який акцентував увагу на проблемних питаннях галузі, в тому числі подальшому фінансуванні мережі фельдшерських та фельдшерсько-акушерських пунктів району.

По питанню "Про стан підготовки об’єктів соціальної сфери населених пунктів до роботи в осінньо-зимовий період» членів Координаційної ради детально ознайомив

начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації М. Шевчук, зосередивши увагу на проблемних питаннях підготовки до роботи в осінньо-зимовий період галузей освіти, культури, медицини.  В обговоренні даного питання брали участь В.Гоцуляк - начальник Тульчинського дорожньо-ремонтного пункту філії «Томашпільський райавтодор»,  А. Янченко - головний інженер  Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» та Печерський сільський голова –В.Остапчук.

По питанню «Про стан реалізації проектів розвитку територіальних громад» досвідом поділились О.Баленко – Кинашівський сільський голова та І.Басараб – Заозерненський сільський голова. Про діяльність громадської організації «Життя та розвиток громад» в напрямку надання методичної та практичної допомоги по підготовці та реалізації проектів органами місцевого самоврядування проінформувала керівник організації, помічник народного депутата Верховної Ради України – В.Сутика.

В обговоренні даних питань прийняв участь голова постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики, гласності, взаємодії з органами місцевого самоврядування В.Марцинюк, який акцентував увагу присутніх на реалізації проекту, який став переможцем 16 обласного конкурсу "Утеплення ФАПу с. Василівки".

З усіх питань порядку денного прийняті відповідні рішення.

В обговоренні даних питань брали активну участь та підвели підсумки засідання заступник голови районної ради Н.Григорьєва та голова районної державної адміністрації В.Чуба.

В ході подальшого проведення заходу члени Координаційної ради ознайомились із діяльністю місцевих рад в плані реалізації проектів розвитку громад на території Холодівської, Михайлівської та Заозерненської територіальних громад.

Повернутись