12 серпня відзначається міжнародний день молоді

12.08.22

 

 

12 серпня відзначається міжнародний день молоді. Заснувала його Генеральна Асамблея ООН 1998 року. У 2022 році в Україні вперше разом з усіма святкуватимуть День молоді у серпні, а не в червні, як це було раніше.
29 липня 2021 року з метою підтримки прагнення української молоді до інтеграції у європейську спільноту, утвердження цінностей демократії та свободи, а також ураховуючи ініціативу молодіжних організацій та рухів, Президент України Володимир Зеленський установив в Україні День молоді, який відзначатимуть щороку 12 серпня в Міжнародний день молоді.

Документ набрав чинності 1 січня 2022 року. Натомість втратив чинність Указ Президента України від 22 червня 1994 року № 323 "Про День молоді", відповідно до якого це свято відзначалося в нашій країні щороку в останню неділю червня.

Цей день був створений, щоб активно залучати молодь в усі процеси суспільного життя, а не залишати її осторонь.

Молодь - це рушійна сила позитивних змін.

Молодість - це особлива енергія, драйв, бажання діяти та творити, відчуття радості та щастя.

Війна в Україні змінила життя української молоді.

Сьогоднішня українська молодь сформувалась в незалежній державі та у цей буремний час війни з російськими поневолювачами на всіх фронтах протистоїть російській навалі - у Збройних Силах України, у волонтерському русі, в інформаційному опорі, у спорті, у мистецтвах. Сьогоднішній молоді доведеться стати на передній край також і у відбудові зруйнованої інфраструктури, відновленні  економіки та людського капіталу в Україні. 

Наші хлопці та дівчата, доводять, що вони - справжні, мужні! Вони - українці!

Майбутнє України - в надійних руках.

Пишаємося нашою молоддю - патріотичною, вільною, цілеспрямованою. Людьми, які точно знають, що хочуть жити, працювати, створювати сім’ї у незалежній Україні.

Бажаємо усім незалежних думок та сил, щоб втілити усе в життя, перспектив і нових звершень, відмінних цілей і незгасних надій.

Нехай молодь прикрасить майбутнє, нехай воно буде мирним і спокійним. Бажаємо кожному везіння і добра. Нехай щастям наповниться кожний будинок, а у серці живе щира надія і віра.

Із Днем молоді, друзі! Перемоги та миру! Україна переможе!

Повернутись