Вячеслав Соколовий у Вапнярці: «У воєнний час робота в громаді організована правильно по всіх напрямах»

12.08.22

 

10 серпня голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зі своїм заступником Дмитром Чаленком і депутатом обласної Ради Юрієм Василишеним здійснив робочу поїздку до Вапнярської селищної громади. Із роботою комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» їх ознайомили Вапнярський селищний голова Олександр Горенюк і директорка Центру Світлана Куржос.

– Окрім виконання своїх основних функціональних обов’язків, звичайних для мирного часу завдань, сьогодні наш ЦНАП реєструє та обслуговує внутрішньо переміщених осіб, займається їх розселенням і розподілом гуманітарних вантажів, – розповів Олександр Горенюк.

Світлана Куржос додає, що безпосередньо у ЦНАПі був облаштований центр харчування для переселенців.

– Нині в громаді проживає 860 внутрішньо переміщених осіб, – каже директорка установи. – А, взагалі, у Вапнярці приймали людей із 26 лютого, тоді був величезний транзитний потік. Люди були налякані, розгублені. Необхідно було і заспокоїти їх, і нагодувати, і дати можливість перепочити.

За словами Олександра Горенюка, тоді люди в ЦНАПі працювали цілодобово – без будь-яких бонусів, бо розуміли, що це необхідно.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий зазначив, що така робота – це теж активна участь у наближенні перемоги.

– У Вапнярській громаді робота організована правильно по всіх напрямах. Це заслуга і селищного голови Олександра Горенюка, і всіх жителів громади, які підтримують внутрішньо переміщених осіб і морально, і матеріально, – підкреслив Вячеслав Соколовий. – Всі ж задіяні, всі – від малого до дорослого – роблять можливе та необхідне для підтримки переселенців і наших Збройних Сил. А в співробітників ЦНАПу є повна картина ситуації: фіксуються потреби, визначаються ресурси. Все – чітко та злагоджено. Приємно, що так – не тільки у Вапнярській громаді, а в більшості громад області.
 

Повернутись