В обласній Раді відбулась зустріч із представниками міжнародної гуманітарної організації «Сумка Самарянина»

12.05.22

 

12 квітня заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк за дорученням голови обласної Ради Вячеслава Соколового провів зустріч із представниками міжнародної гуманітарної організації «Сумка Самарянина». Участь у ній взяли депутат обласної Ради, очільник Благодійного Фонду «Вінниця – комфортне та безпечне місто» Андрій Ковальов, депутатка обласної Ради Ірина Івасюк, яка працює в Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі, та почесний консул Латвійської Республіки Ігор Скоромний.

На зустрічі обговорювали питання, пов’язані зі співпрацею в наданні гуманітарної допомоги внутрішньо переміщеним особам, які наразі мешкають на Вінниччині. Це, за словами заступника голови обласної Ради, близько 164 тисяч людей.

– Ми вдячні за допомогу, яку ви надаєте. Під час минулої зустрічі були вражені як об’ємами вашої допомоги, так і системністю її надання, – звернувся Ігор Івасюк до представників гуманітарної організації. – Тому сьогодні за дорученням голови обласної Ради ми зібрали представників наших гуманітарних місій, які також багато роблять для вимушених переселенців і допомагають українцям на сході й південному сході країни.

Представники ГО «Сумка Самарянина» розповіли, що продовжують надавати й розповсюджувати в регіони України харчові продукти, гігієнічні засоби, фільтри для води й інше.

– Зараз ми маємо три склади у Вінниці, склад у Львові та Дніпрі. Крім того, триває процес організації складу в Полтаві, – зазначив Хобарт Ньюелл Сміт-молодший. – Полтавський склад слугуватиме для покриття гуманітарних запитів півночі й північного сходу України. Склад у Дніпрі – півдня й південного сходу, а склади у Вінниці покривають потреби Вінницької області й також півдня країни. Крім того, маємо склади в Молдові, які доправляють продовольчі набори в Одесу.

Зрештою, сторони домовились про партнерство гуманітарної організації «Сумка Самарянина» з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом щодо постачання продовольчих і гігієнічних наборів, забезпечення матрацами, ковдрами й подушками та розгортання мобільних амбулаторій в громадах Вінницької області. Спільна робота допоможе гуманітарній організації вирішити проблеми з пальним, а відповідно – масштабувати й пришвидшити допомогу переселенцям. 
 

Повернутись