10-11 червня у Львові відбудеться VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування

18.05.21

10-11 червня у Львові відбудеться VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування. Цього року подія має формат онлайн-трансляції, до якої можна буде долучитися на сторінці City Institute/Інститут міста у Facebook та YouTube.


Понад 900 учасників та 50 спікерів будуть дотичні до обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив розвитку місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування на загальнодержавному рівні.

На Форумі будуть розглянуті такі теми:

  • вимірювання ефективності органів місцевого самоврядування;
  • залежність інвестицій від доброчесності міської влади;
  • аналіз завершення реформ місцевого самоврядування;
  • значення успіху фінансової децентралізації від ступеня участі членів територіальних громад в процесах управління ресурсним потенціалом
  • інформування та залучення населення на всіх етапах прийняття рішень локального значення (кампанія прозорого управління місцевими фінансами);
  • реформування ДАБІ 2.0 і інші питання містобудування.

Також учасники обговорять питання змін до Податкового кодексу України та реверсних дотацій на засіданні круглого столу комітету ВРУ з питань організації державної влади.

Андрій Садовий, мер Львова, відкриє панельну дискусію “Реформа врядування та фінанси органів місцевого самоврядування”, під час якої мери різних міст України будуть обговорювати розвиток громад в рамках виконання завдань від Міністерства регіонального розвитку України та необхідність внесення змін до Конституції України про нові територіальні одиниці.

Детальна інформація та реєстрація на VIII Всеукраїнський форум місцевого самоврядування за посиланням - https://bit.ly/30RuwSo.

Є можливість отримання сертифікату учасника.


Довідка: Форум місцевого самоврядування у Львові щороку стає платформою для обміну досвідом, обговорення та аналізу актуальних проблем і перспектив у сфері місцевого самоврядування, а також підведення підсумків реформи децентралізації. Щороку учасниками події стають понад 300 міських голів та представників місцевого самоврядування зі всіх областей України, представники Міністерства розвитку громад та територій, депутати Верховної ради України, представники міжнародних організацій, дипломатичних установ та громадського сектору.

Посилання на подію у Facebook: https://www.facebook.com/events/463154671533955

Активна програма Форуму: https://drive.google.com/file/d/1EwQmcpe_uv4M2Zd_dSSkCnWDn02TgoRx/view?usp=sharing

Організатори Форуму: Комунальна установа Інститут міста та Львівська міська рада.

Повернутись