Відбулася 36-а сесія районної ради

10.09.15
10 вересня 2015 року в м. Тульчині відбулась 36 сесія районної ради 6 скликання під головуванням голови районної ради Олексія Авраменка, за участю голови райдержадміністрації Миколи Підболячного, сільських, селищних, міського голів, начальників управлінь, відділів, служб райдержадміністрації, керівників підприємств, установ і організацій району, представників громадськості та місцевих ЗМІ. Всі присутні на сесії вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих захисників України та мирних жителів у зоні проведення АТО.
Депутати розглянули 18 питань порядку денного, зокрема: 1) Про хід виконання районної програми зайнятості населення Тульчинського району на період до 2017 року (доповідав заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Мокринський); 2) Про хід виконання районної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2013-2016 роки (доповідав головний лікар районного центру первинної медико-санітарної допомоги Віталій Нечипорук); 3) Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2015 року; 4) Про внесення змін до районного бюджету на 2015 рік (доповідав з обох питань начальник фінансового управління райдержадміністрації Сергій Шевчук); 5) Про затвердження розпоряджень голови районної ради; 6) Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та ін. 
Перед присутніми виступили представники районного громадського формування учасників АТО, ініціативної групи громадян з питань спорудження в м. Тульчині храму УПЦ-КП та ін.
 
 
Повернутись