Кошти на реалізацію обласних програм, субвенція на інсулін, придбання медобладнання: профільна комісія погодила зміни до обласного бюджету

10.08.21

10 серпня на платформі ZOOM  відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань економіки, фінансів та бюджету. Засідання відбулося під головуванням Галини Якубович за участі першого заступника голови обласної Ради Володимира Кістіона.

Першим питанням порядку денного члени постійної комісії розглянули проєкт розпорядження голови обласної державної адміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2021 рік».

Цим розпорядженням збільшуються видатки в рамках реалізації обласних програм на 2021-2025 роки для таких закладів:

– Могилів-Подільський медичний фаховий коледж – 87 500 грн;

– КНП «Липовецька обласна лікарня відновного лікування дітей з органічним ураженням центральної нервової системи, порушенням психіки  і опорно-рухового апарату» – 359 900 грн;

– КНП «Клінічний Центр інфекційних хвороб»» – 500 тис. грн;

– КНП «Тульчинський дитячий ортопедичний санаторій» – 50 тис. грн;

– КУ «Інформаційно-аналітичний Центр медичної статистики» – 166 865 грн;

– КНП «Тульчинський обласний спеціалізований  будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки» – 217 500 грн;

– КНП «Вінницький обласний центр служби крові» – 800 тис. грн.

На розроблення науково-проєктної документації для реставрації головного корпусу пам’ятки архітектури «Палац» у місті Тульчині передбачено 1 234 000 грн.

Окрім того, на 20 млн грн збільшено видатки за програмою виконання інвестиційних проєктів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

Для КПН «Подільський регіональний центр онкології» на придбання медичного обладнання:

– однієї фіксуючої системи діагностичного комп’ютерного томографа – 4 млн грн;

– одного діагностичного комп’ютерного томографа, зовнішньої – 4 310 000 грн;

– однієї плануючої системи діагностичного комп’ютерного томографа – 6 млн грн.

Для КНП «Вінницький обласний клінічний високоспеціалізований ендокринологічний центр»:

– закупівля одного дизель-генератора одиничної потужності від 24 до 400 кВт (електрична частина) – 49 200 грн;

– придбання двох апаратів ШВЛ SV 600/800 (експертного класу), одну систему рентгенівську діагностичну мобільну МАС D –  5 640 800 грн.

На заходи та роботи з мобілізаційної підготовки місцевого значення в рамках реалізації «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки» передбачено 426 270 грн.

Постановою Кабінету Міністрів України обласному бюджету Вінницької області збільшено обсяг субвенції з державного бюджету на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я в сумі 18 852 300 грн. З вказаної суми для лікування хворих на цукровий діабет інсуліном та нецукровий діабет десмопресином на ІІІ квартал поточного року спрямовується понад 16,6 млн грн.

– Сьогодні депутати проголосували за певні зміни до обласного бюджету з  розумінням необхідності максимально ефективного використання бюджетного ресурсу, адже за результатами першого півріччя ми відчуваємо дефіцит невиконання планових показників дохідної частини бюджету. Також важливим сьогодні було питання розгляду фінансових планів комунальних підприємств, що знаходяться у підпорядкуванні Вінницької обласної Ради. На жаль, зі 173 підприємств у близько 20-ти досі не затверджені фінансові плани на 2021 рік. Хоча, згідно з Бюджетним кодексом, вже у серпні  усі повинні подати фінансові плани на 2022 рік, які маємо прийняти не пізніше листопада, а тут ще й на поточний рік немає, – прокоментував перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон.

З протоколом та висновками постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету можна ознайомитися на сайті обласної ради в розділі «Документи».

 

Повернутись