Шановні працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

09.09.22

Щиро вітаємо вас із прийдешнім професійним святом та висловлюємо повагу до всіх, хто поєднав своє життя із працею в нафтогазовій сфері!

Сьогодні від сумління та професіоналізму працівників сфери залежить енергетична безпека країни, стабільна робота вітчизняної промисловості, добробут і якість життя людей. Завдяки вашій праці крок за кроком розбудовується нафтогазова галузь.  

Це свято професіоналів, які присвятили себе нелегкій та дуже важливій справі – розбудові енергетичної системи держави!  

Висловлюємо щиру вдячність усім працівникам газової та нафтопереробної промисловості, які щоденно та професійно, наполегливо та відповідально виконують свої обов’язки. Бажаємо стабільності та нових досягнень, миру, міцного здоров‘я, щастя та родинного благополуччя!

 

Напередодні свята очільники району та міста привітали колектив Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» з професійним святом та нагородили кращих працівників підприємства почесними грамотами. 

У вітальному слові голова Тульчинської районної ради Василь Неборецький зазначив, що колектив Тульчинського відділення АТ «Вінницягаз» професійно та вміло несе службу на своєму фронті – будують, захищають та ремонтують газогони, проводять  модернізацію мереж, встановлюють нове обладнання. Забезпечують належне функціонування газорозподільної системи району, щоб блакитне паливо 24/7, безперебійно та безаварійно було у кожній оселі та кожному закладі соціальної інфраструктури нашого району. Голова районної ради подякував працівникам колективу за професійну роботу та сумлінність.

Разом збудуємо сильну Україну! Разом переможемо!

Повернутись