Презентація персональної виставки живопису заслуженого художника України Григорія Зорика

09.02.23

 

8 лютого голова районної ради Василь Неборецький та заступник Оксана Трач відвідали Вінницький обласний художній музей, який  презентував персональну виставку живопису нашого земляка, заслуженого художника України, члена Вінницької обласної організації Національної спілки художників України Григорія  Зорика «Наша земля дає нам силу» з нагоди 65-річчя митця.

В експозиції – понад 30 живописних полотен 2007-2023 років, у яких яскраво передано неймовірну красу і велич природи рідного митцеві Поділля та гірських панорам величних Карпат. Через образи української природи художник виражає всю гаму людських почуттів і переживань – від тихого смутку до ясної радості. Його навдивовиж сонячні картини пройняті любов’ю до людини, оповиті елегійною поезією. У представлених натюрмортах відчувається незмінна любов художника до краси оточуючого світу і краси живопису як такого.

Григорій Зорик - лауреат Міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна", переможець премії "Людина року" в номінації "Митець року". Твори Григорія Івановича зберігаються у приватних колекціях України, Великобританії, Франції, Німеччини, Італії, Іспанії, Данії, Польщі, Чехії, Сербії, Болгарії, Словенії, Китаю, Канади, Куби та США.

Митецький шлях Григорія Зорика – це творчий та невпинний пошук нового.  Його полотна захоплюють своєю майстерністю та досконалістю. 

Повернутись