8 травня – День пам’яті та примирення 9 травня – День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

08.05.19

Дорогі ветерани війни! Шановні тульчинці!

Від імені районної державної адміністрації та районної ради сердечно вітаємо вас з 74-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні –  святом миру, добра і всенародної пам’яті!

Травень 1945-го приніс народам Європи і цілому світу звільнення від гітлерівського рабства і агресії. Україна у цій священній боротьбі з нацизмом зазнала величезних втрат, адже весь народ героїчно протистояв загарбникам – окупантам. Вдячна пам’ять про тисячі загиблих жителів Тульчинщини в роки війни – назавжди в наших серцях. У Європі давно зрозуміли, що Друга світова війна – це не тільки радість Перемоги, але і глибока скорбота за десятками мільйонів утрачених людських життів, це привід до усвідомленого, щирого примирення, створення колективної системи безпеки з метою уникнення подібних масштабних військових катастроф у майбутньому.

Досвід цивілізованих країн ми вивчаємо у складний час, коли молода Українська держава переживає зовнішню агресію у поєднанні з внутрішнім сепаратизмом і тероризмом. Жертовна кров українських патріотів сьогодні кличе нас захистити Вітчизну, зберегти свободу, єдність і демократію.

Час невблаганний, але пам’ять і вдячність – категорії вічні. Зичимо всім ветеранам здоров’я і миру, спокою і душевного тепла, залишатися ще надовго серед нас оберегом суспільної моральності та громадянської єдності. Хай у ці весняні дні мир і спокій, злагода і достаток панують у кожній родині тульчинців, а незабутній подвиг завжди кличе нас до нових звершень в ім’я незалежної Україні!

Зі святом, дорогі друзі!

З повагою

голова районної державної адміністрації Віталій Чуба

заступник голови районної ради Надія Григорьєва

 

Повернутись