7 ГРУДНЯ - ДЕНЬ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ В УКРАЇНІ

07.12.23

Шановні керівники, депутати місцевих рад усіх рівнів, працівники та ветерани  органів місцевого самоврядування громад Тульчинського району!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! Розвиток держави та наших громад неможливий без ефективної роботи органів місцевої влади.  Представляти громаду, знати проблемні місця і докладати всіх зусиль для їхнього вирішення – почесна і відповідальна місія.

Саме від вашої діяльності залежить комфортне та безпечне життя наших людей. Саме представники органів місцевого самоврядування мають бути найближчими до людей у будь-якій ситуації, першими приходити на допомогу. Під час війни ваша відповідальність збільшилася в рази.

Місцеве самоврядування сьогодні – це надійна, потужна частина українського тилу. Сотні фахівців самоврядних органів та депутатів всіх рівнів Тульчинського району, які допомагають нашим військовим та цивільним і забезпечують функціонування держави на рівні територіальних громад.

Від злагодженості та професійності місцевого керівництва сьогодні залежить не тільки рівень життя громадян, а й їхня безпека.

Висловлюємо подяку всім представникам місцевого самоврядування Тульчинщини за повсякденну нелегку працю заради розвитку наших населених пунктів. Зичимо терпіння, здійснення всіх задумів, невичерпної енергії, мирного неба над нашими оселями та найскорішої Перемоги над ворогом.

З повагою  голова районної ради                          Василь Неборецький