Привітання голови районної ради Василя Неборецького з Днем місцевого самоврядування

07.12.22

Шановні депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

Сьогодні, 7 грудня, ваше професійне свято. Цей день є особливим не лише для тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, це державне свято стосується  усіх громадян,  які вболівають за розвиток своєї територіальної громади.

Об'єднавшись, разом ми протистояли ворогові з перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну. Всі ми, як один механізм, стали на захист нашої країни, її цілісності та демократичних принципів. Кожен за покликом серця та розумінням своєї відповідальності перед суспільством чинить опір загарбникам. 

Особливу вдячність висловлюю територіальним громадам Тульчинського району. Ваші згуртованість, зібраність і взаємодопомога – стали запорукою великого народного спротиву. 

Депутати, представники органів місцевого самоврядування громад нашого району взяли до рук зброю й продовжують нести службу в лавах ЗСУ,  волонтерять та роблять все можливе для життя людей. Цей досвід зробив нас ще сильнішими у своєму прагненні – захистити рідну Україну від російського загарбника. Намагання ворога залякати українців, залишивши без світла, тепла і води – марні. Поки наші ЗСУ нищать рашистів на передовій, ми, громади, в тилу, робимо все можливе, щоб Перемогти. 

Немає такої сили, яка б знищила Україну.  Як казав Тарас Шевченко: "Борітеся - поборете". 

Бажаю від щирого серця усім - міцного здоров’я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку, здійснення усіх найбажаніших сподівань та переможного миру!

Голова районної ради                                 Василь Неборецький

Повернутись