7 грудня день органів місцевого самоврядування

07.12.16

Шановні друзі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята демократії і народовладдя – Дня місцевого самоврядування. Запровадження цього свята свідчить про надзвичайну і виняткову роль інституту місцевого самоврядування у демократизації суспільних відносин та зміцнені української державності.

Це свято тісно пов'язане із здобуттям Україною незалежності, розбудовою власної державності та демократії. Адже становлення самоврядних органів в демократичному суспільстві є важливим інститутом реального народовладдя та засобом реалізації інтересів територіальних громад.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати європейську державу. І всі ми об’єднані навколо однієї мети – здолати байдужість, сприяти оновленню активної громадянської позиції, пробудити ініціативу й зацікавленість у результатах спільної роботи, виховувати патріотизм і відповідальність за рідне село, селище й місто, покращити життя людей через виконання соціально-економічних проектів як на районному, так і на місцевих рівнях.

Побудова дієвого громадянського суспільства неможлива без людей активної життєвої та громадянської позиції, лідерів територіальних громад, здатних вирішувати важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.

У цей святковий день висловлюємо вдячність усім працівникам органів місцевого самоврядування за сумлінну і самовіддану працю, за високий професіоналізм, компетентність та відповідальність. Бажаємо міцного здоров’я, щастя й добробуту, миру і злагоди, нових трудових звершень, успіхів, активної громадянської позиції та єдності на шляху розбудови рідної Тульчинщини.

Нехай ваша мудрість і набутий досвід, невпинно наближають до людей омріяне майбутнє нашої України. Зі святом дорогі друзі!

 

Голова районної державної адміністрації             Микола Підболячний

Голова районної ради                                               Олексій Авраменко

Повернутись