5 грудня - Міжнародний день волонтера

05.12.23

Шановні жителі Тульчинського району!

Вітаємо вас з Міжнародним днем волонтера, який щорічно 5 грудня відзначає вся світова спільнота.

Міжнародний день волонтера – це особливий день. Це свято кожного, хто за покликом серця допомагає людям, не чекаючи подяк, нагород і визнання.

В останні роки слово «волонтер» в Україні набуло особливого значення. Коли на нашу землю прийшла війна волонтери стали першими, хто підтримав наших воїнів та забезпечив усім необхідним, ставши справжніми ангелами-охоронцями.

Тисячі українців, від старого до малого,  згуртувались, аби захистити рідну землю та територіальну цілісність нашої  держави.  І сьогодні жителі нашого району є активними учасникамии потужного волонтерського руху.

Саме з вашої, шановні жителі Тульчинщини, ініціативи і безпосередньої допомоги зміцнюється автопарк, шиється військова  форма та інше спорядження, плетуться захисні сітки і теплі шкарпетки, виготовляються окопні свічки, випікаються смаколики і готуються вітамінні суміші для наших Захисників, проводяться  благодійні заходи та збираються донати на ЗСУ.

Ризикуючи своїм життям, ви, волонтери, доставляєте гуманітарну допомогу цивільному населенню, яке знаходиться поблизу зони бойових дій.  Сьогодні ви з готовністю підставляєте плече допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Вітаючи зі святом, висловлюємо вам, шановні волонтери,   слова подяки від імені кожної людини, якій ви допомогли, за вашу людяність, безкорисливу працю. Нехай ваша доброта повернеться до вас сторицею!

Міцного здоров’я вам, добробуту, наснаги на добрі справи, родинного затишку і тепла, миру та благополуччя.

Нехай кожен ваш добрий вчинок спонукає до дії інших,  нагороджується людською вдячністю, добром і повагою, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові звершення на благо нашого району і  всієї України!

Разом наближаємо Перемогу!

голова районної ради           Василь Неборецький