В Брацлавській територіальній громаді відкрилась поліцейська станція

05.07.21

      Одним із кроків до створення безпечних умов в громадах нашого району стало впровадження проєкту "Поліцейський офіцер громади" ініційованого Національною поліцією України за підтримки Посольства США та ICITAP.

      Кожна людина у найвіддаленішому селі повинна почуватися у безпеці. Тому основними завданнями проекту є інтеграція поліції у суспільство, постійна співпраця з громадою, задоволення безпекових потреб громадян, ефективне вирішення локальних проблем громади. Цей проект передбачає, що офіцер громади повинен забезпечувати правопорядок на своїй території, постійно контактувати з мешканцями, аби своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень.

      2 липня, в рамках проєкту, в Брацлавській територіальній громаді було відкрито поліцейську станцію. До складу Брацлавської територіальної громади сьогодні входить 19 населених пунктів. Відсутність технічних засобів відеоспостереження в громадських місцях цих населених пунктів, значна відстань від центральної садиби, обмежена кількість працівників правоохоронних органів значно погіршує громадську безпеку та унеможливлює своєчасне реагування на випадки правопорушень. Тому відкриття поліцейської станції у Брацлаві стало гарною подією для мешканців громади.

   Селищною радою було виділено приміщення для розміщення поліцейської станції, за співфінансування місцевого бюджету облаштовано робочі кабінети, забезпечено меблями, комп´ютерною технікою та побутовими приладдям.

       На урочисте відкриття також завітали депутат Вінницької обласної Ради Тетяна Побрежник, голова Тульчинської РДА Олександр Гаврилюк та начальник Тульчинського районного відділу поліції Василь Костишен.

 

Повернутись