Засідання постійних комісій

05.03.20

5 березня 2020 року в приміщенні районної ради за участі заступника голови районної ради Н.Григорьєвої, відбулось спільне засідання постійних комісій районної ради з питань бюджету, з питань регулювання комунальної власності, з питань законності та з питань освіти. На засідання запрошувались керівники комунальнихустановта підприємстврайону, відділів та служб райдержадміністрації.

До порядку денного комісій було внесеноряд питань:

1.Про внесення змін до проекту рішення «Про розподіл вільного залишку районного бюджету».

2.Про надання дозволу КНП «Тульчинська центральна районна лікарня» на укладання договорів оренди нежитлових приміщень.

3.Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на укладення договору оренди нежитлового приміщення.

4.Про надання дозволу КП «Тульчинська дирекція кіновідеомережі районного відділу культури» на укладення договору оренди нежитлового приміщення.

5.Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування на передачу в оренду нежитлового приміщення адміністративної будівлі.

6.Про надання згоди на передачу майна з спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Тульчинського району до державної власності.

7.Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 7 скликання «Про план роботи районної ради 7 скликання на 2020 рік».

8.Про зняття з контролю рішень ради.

Члени постійних комісійпідтримали напрацьованіпроектирішеньта рекомендували на розгляд сесії районної ради.

Також на комісії було розглянуто заяву ФОП Слободянюка Д.М.

Повернутись